login: demopl

hasło: demopl

JDExperts wspólnie z firmą audytorko-doradczą KPMG, opracowała produkt do generowania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK), którego stosowanie przez niektóre przedsiębiorstwa, stanie się obowiązkowe od 01.07.2016 roku. Przygotowany przez nas program obejmuje swoim zakresem 5 obszarów:

  • Księgi rachunkowe
  • Wyciągi bankowe
  • Ewidencja zakupu i sprzedaży VAT
  • Faktury VAT sprzedaży
  • Magazyn

Produkt przez nas oferowany generuje pliki xml z bazy danych JD Edwards. Objęty jest 1-rocznym supportem, który zapewnia dostosowanie do ewentualnych zmian prawnych oraz gwarancję w przypadku pojawienia się błędów.

W cenie naszego rozwiązania zawarta jest usługa związana z parametryzacją programu oraz wykonaniem testów. 

KPMG wspomaga nas wiedzą merytoryczną przy tworzeniu programu. Zachęcamy do skorzystania z usług KPMG, które może dokonać audytu wynikowego pliku xml klienta. 

Firmy które są zainteresowane ofertą, prosimy o kontakt - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.          Zgadzam się
Szanowni Państwo
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, więcej na podstronie:
polityka prywatności.