login: demopl

hasło: demopl

JDExperts, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich użytkowników systemu JD Edwards, rozpoczął cykl konferencji  "Happy Hours z JDE". Celem konferencji, jest przybliżenie funkcjonalności systemu, prezentacja jego najnowszych wydań/modułów/rozszerzeń, rozwiązań stworzonych przez firmę JDExperts ułatwiających codzienną pracę z systemem. Jest to również okazja do spotkania się i porozmawiania z doświadczonymi konsultantami i networkingu.

  • Udział w warsztatach jest bezpłatny
  • Liczba miejsc jest ograniczona - o rejestracji decycuje kolejność zgłoszeń
  • Warsztaty maja forme "hands-on-lab", tzn. że uczestnicy będa koszystać z pełnej instalacji JD Edwards EnterpriseOne.

Zapraszamy!!!

Na zlecenie naszych Klientów tworzymy aplikacje i raporty rozszerzające standardową funkcjonalność systemu JD Edwards. Niektóre z nich są pożądane przez polskich użytkowników systemu (tzw.polish best business practicies), niektóre są uzupełnieniem standardu JD Edwards. Najciekawsze z nich są oferowane przez JDExperts jako gotowe aplikacje, których katalog znajduje się poniżej.

Wszystkie oferowane produkty można otrzymac od nas i testować przez okres 30 dni na warunkach licencji trialowej.

Produkty oferowane są zgodnie z zasadą „as it is” (tak jak jest) i wszelkie modyfikacje dostosowujące do potrzeb klienta będą stanowić przedmiot osobnych usług.

W przygotowaniu.

Deweloperzy JDExperts stworzyli parę produktów, które przyspieszaja oraz ułatwiają prace deweloperskie, analizują problemy wydajnościowe oraz pozwalają na tworzenie dokumentacji zmian. JDExperts jest resellerem tych prodktów na terenie Polski.
 
Więcej informacji pod adresem ILDAM Development
Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.          Zgadzam się
Szanowni Państwo
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, więcej na podstronie:
polityka prywatności.